+372 58513515   info@huntingtourism.ee  Facebook

Seminarid

Üritused linnakärast eemal

Rääga jahimaja asub Lõuna-Eestis Taagepera lähedal keset metsikut ja puutumata loodust.

Pakume võimalust väiksematele seltskondadele nõupidamiste, seminaride või koolituste läbiviimiseks. Meil on võimalik korraldada nii ühe- kui ka mitmepäevaseid üritusi koos ööbimisega ühendades töö ja puhkuse.

Ühepäevased seminarid on kuni 15 inimesele. Ööbimist saame pakkuda kuni 10 inimesele. 

 

Mida pakume:

  • Seminarid, koolitused, nõupidamised Rääga jahimaja peosaalis kuni 15 inimesele 
  • Firmaüritused koos metsloomavaatlusega
  • Linnu- ja loomavaatlused vaatlusmajades
  • Loodusmatkad
  • Ühisjahid

Lisateenused: majutus kuni 10 inimesele, toitlustus, sauna rent

Ava buklett ettevõtetele

Rääga jahimajast

Rääga jahimaja asub Siioni kinnistul. Kinnistul asub jahimaja, käitlemishoone (käitlemisruum, garaaž, puhkeruumid).  Kinnistul asus ligi 130 aastat vana rehielamu. Rehielamu taastati täielikult aastatel 2016-2018. 2022 aastal valmis  saun ja 2023 aastal rajati kolm vaatlusmaja loodushuvilistele.

Vaatlusmajade eesmärgiks on pakkuda külastajatele võimalust ulukite vaatlemiseks ööpäevaringselt, majade ette on planeeritud söödakoht ja soolak (tegemist ei ole jahialaga).

Peamajas on kaks magamistuba, köök, elutuba, vannituba ja peosaal. Käitlemismajas on lihakäitlemise ruum, garaaž ja üleval korrusel puhkeruumid.

 

Korraldame teile meeldejääva ürituse

Saame kokku leppida eritingimustes – teha komplekspakkumine ürituse korraldamiseks koos majutuse, toitlustuse ja kõige muu põnevaga mida meil on pakkuda.

 

Selleks, et saada täpsem ja personaalne hinnapakkumine, võtke meiega palun ühendust e-posti teel: info@huntingtourism.ee

 

 

Rohevik OÜ Vaatlusmajad on soetatud ja paigaldatud meetme: “Investeeringud majandustegevuse mitmekesistamiseks maapiirkonnas mittepõllumajandusliku tegevuse suunas “ toel.

Vaatlusmajade soetamise eesmärgiks oli muuta külastajatele võimalikuks ulukite ja lindude vaatlemine ööpäevaringselt, ilma neid häirimata. Vaatlusmajade ees paikneb ulukite soolak ja söödapõld, majade ümbrust ääristavad puud ja haljastus, mis eraldavad majad jahimajast. Vaatlusmajade soetamisega muudame Rääga Jahimaja külastajale atraktiivseks ka jahihooaja väliselt ja pakume võimalust jälgida loomi nende loomulikus keskkonnas.

© 2023 Rääga Jahimaja | Valmistas CODENOT

  +372 58513515   info@huntingtourism.ee  Facebook